Mitsubishi 610MG580 For Sale
Relevance: High to Low
Filters
Injection Molding
No machines found
Mitsubishi 610MG580 For Sale
Mitsubishi 610MG580 Details and Reviews
What is Mitsubishi 610MG580?
Mitsubishi 610MG580 specifications and capacity size and travels.
SpecificationInchesMillimeters
X-Axis Travel60"1524 mm
Y-Axis Travel24"610 mm
Z-Axis Travel24"610 mm
Table Size80" x 28"2032 mm x 711 mm